Artis Foto – reportaż – fotografia ślubna

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu pszyszłej pary młodej. Przygotowania wielu miesięcy osiągają swój kres i skupiają się na tym wyjątkowym dniu. To dzień wielkiej radości i wielkich emocji, najważniejsze jest więc by zachować spokój i cieszyć się chwilą, bo wydarzenia tego dnia dzieją się bardzo szybko i jakby same z siebie, Zazwyczaj nic już nie można zmienić, choć zawsze małe poprawki są możliwe. Towarzyszę parze młodej podczas całych przygotowań, zazwyczaj w domu pani młodej, gdyż tutaj miejsce mają rzeczy najważniejsze, a fotograf ślubny skupia się na wszystkim, co dzieje się wokół przyszłej pani młodej, na emocjach rodziców i obecnych gości. Przybycie pana młodego i błogosławieństwo rodziców to szczególne wydarzenie następujące chwilę przed wyjściem na uroczystość zaślubin. Ślub to chwila jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i oczywiście pełna emocji i wzruszeń nie tylko dla młodej pary, ale też dla ich rodziców, gości i przyjaciół. Jest to wytężony okres pracy fotografa ślubnego, właśnie wtedy powstaje najwięcej i najważniejsze zdjęcia ślubne. Gdy emocje nieco opadną i uroczystość zbliża się do końca, warto również wykonać wspólne zdjęcie pary młodej wraz ze wszystkimi gośćmi, tak aby każdy mógł odnaleźć siebie na wspólnej fotografii.
Wesele to długo wyczekiwany moment wspólnego świętowania. Fotografuję wszystkie ważne, ale też na pozór mniej istotne wydarzenia, tak aby reportaż ślubny w pełni oddał atmosferę wspólnej zabawy. Warto też, jeżeli czas i okoliczności pozwolą, wyjść na krótką sesję zdjęciową z rodziną i znajomymi, zrobić wspólne zdjęcia na tle domu weselnego i otaczającej przyrody, możliwości tutaj jest wiele, jestem do dyspozycji pary młodej i gości.
Oczepiny to długo wyczekiwany, najważniejszy moment każdego wesela. Podobnie, jak podczas zaślubun, tutaj również powstaje ogromna ilość zdjęć, jak zawsze robionych ze stosowną dyskrecją, aby nie zakłócić wspólnej zabawy. Towarzyszę Państwu do końca oczepin, fotografuję wszystkie zabawy i wszystkich biorących w nich udział gości. Zdjęć powstaje ogromna masa, tak więc każdy z pewnością się na nich odnajdzie.